Кутові дивани Кухонні дивани Дивани-ліжка Ліжка Крісла
Про Фабрику

Про Фабрику

MARIAROSO – молода українська фабрика з вічною німецькою якістю!

Комфорт
ТА ЗДОРОВ’Я
MARIAROSO з радістю пропонує своїм покупцям дивани та крісла. Фундаментом виробництва стала турбота співробітників та дизайнерів фабрики про комфорт та здоров’я покупців. У 2006 році у Львові, спільно з фахівцями з Німеччини, були розроблені правила конструювання диванів для комфортного та здорового сну.

Якість гарантована фахівцями!

З історії фабрики
Наша історія починається в 2010 році, як це не парадоксально, відразу після ліквідації в Україні фабрики німецьких диванів. Того року численний колектив фабрики вирішив продовжити роботу, розпочату німцями та заснував нову фабрику – MARIAROSO. Потрібно відзначити, що нинішні 79%співробітників фабрики диванів MARIAROSO – це в недавньому минулому співробітники німецької меблевої фабрики. Всі вони мають багаторічний досвід роботи на німецькому виробництві меблів, як у Львові, так і в Німеччині. Відразу після свого створення, MARIAROSO одна з перших запропонувала дивани за доступною ціною та при цьому зберегла притаманні тільки німецькій продукції надійність та практичність.
MARIAROSO
Це якість, надійність, практичність та невисока ціна
Ваш смак важливий для нас
Потрібно сказати, що ідея виробництва німецьких диванів для українських покупців народилася не на порожньому місці. Були проведені відповідні дослідження, вони показали, наскільки близькі смаки покупців в Німеччині та Україні. З’ясувалося те, що їх об’єднує. Тим та іншим покупцям властивий здоровий консерватизм, практичність і традиційність в поглядах на багато речей, в тому числі на те, як повинен виглядати будинок.
Володіємо всіма перевагами
Відбираючи в 2005 році, спільно з німецькими фахівцями, модельний ряд для виробництва в Україні, фахівці компанії орієнтувалися на переваги важливі для німецьких покупців, а це якість, надійність, практичність та невисока ціна. Досвід подальших продажів в Україні диванів Mariaroso показав, що співробітники фабрики не помилилися у своєму виборі…

Дивани та крісла від MARIAROSO завжди впізнавані

Німецька практичність та надійність, зовнішня привабливість, різноманітність кольорів та хороші ціни. За роки роботи фабрики вироблено та продано стільки диванів, крісел , що за всіма не встежиш. На диванах сплять у Львові та Києві, обіймаються в Одесі та Чернігові, хропуть в Херсоні та Вінниці, думають та мріють в Чорноморську та Рівному.

У 2015 році фабрика MARIAROSO порадувала покупців новою лінійкою диванів в стилі модерн. І знову фабрику чекав успіх: вишуканий дизайн, бездоганний комфорт та надійність в експлуатації. В цей же час виходить легендарний диван Мюнхен, який сподобався покупцям та став лідером продажів.​

Вишуканий дизайн, бездоганний комфорт та надійність.

Висока якість м’яких меблів MARIAROSO забезпечується системою внутрішнього контролю, яка діє на виробництві останні 5 років. Також MARIAROSO продовжує співпрацювати з німецькими фахівцями, у яких переймає великий досвід моделювання, виробництва та продажів. Проектування нових моделей ведеться фахівцями з використанням новітніх комп’ютерних програм.

Висока якість меблів MARIAROSO!

Фабрика дбайливо вибирає кращі тканини та комплектуючі

Цехи фабрики MARIAROSO мають найсучасніше обладнання провідних західних фірм. Фабрика з любов’ю вибирає кращі тканини, комплектуючі та шкіри в Європі. Тому дивани від MARIAROSO стали вірними супутниками сімейного комфорту та затишку. Адже, як відомо, пристойна марка просто не може собі дозволити незручний диван.